Wat krijgen we nou?! Een Honda Civic op een Micra clubforum?!
Ja, inderdaad, vanwege de par leden die geïnteresseerd waren in wat ik na de Micra ga doen :D Hoe snel de Civic er aan komt is nog niet helemaal duidelijk. School + gepast werk ernaast laat even op zich wachten, maar als ik eenmaal weer aan de bijbanen geslagen ben zal het goed moeten lukken :) Tot die tijd het welbekende lijstje, samen met de inspiratiefoto's die mij ertoe hebben gezet om TOCH weer terug te vallen op de Civic EK3. Maar eerst, een verhaaltje (A)
Omdat ik sinds kort meer wil doen aan een auto, en mijn Micra er toch geen goede basis voor vond (hoewel ik zat plannen ermee had!) ben ik gaan zoeken naar leuke wagens die ook leuk konden zijn als daily, met wat meer ruimte als nu en het nodige aanpasbare. Ik kwam voorbij Primera's, Accords, Lancers, stuk voor stuk leuke wagens die alles boden. Het verzekeren en de wegenbelasting samen met het nodige verbruik waren dan ook het enige wat mij ervan weerhield om een van deze drie als nieuw project binnen te slepen. Omdat ik altijd al heb geweten dat Civic's licht zijn en veel onderdelen hebben (zowel OEM als aftermarket) ben ik gaan kijken naar wat Civic's!
Omdat dit een auto is waar ik erg lang plezier van wil hebben heb ik het meeste al wel uitgedacht. niet alleen cosmetisch gezien maar ook praktisch.
Wat ik tot dusver in gedachte heb, ik zie het een beetje als een update lijstje, toevoegen, wegstrepen, advies inwinnen, voorbereiding is het halve werk :cheer:
Exterieur
JDM OEM bumperset
JDM Lippack + Spoon spiegels
Type R Spoiler
JDM koplampen
Clear achterlampen
Password:JDM Mistlampen
Pilot Bi-Xenon 6000
XXR 521 16x8 +20 met Falken banden (lichte stretch)
Velgen poedercoaten Competition Grey
Zwarte lugs
Window Visors
Alles in kleur (Bayside Blue)
US lights
Raamtint + Security film
Elektrisch
Elektrische ramen (tenzij aanwezig)
Centrale vergrendeling (tenzij aanwezig)
Viper 480XV kl.3 alarm
Interieur
2-din module
Bride voorstoelen
DC5 achterbank (Bride bekleed)
Takata gordels
Momo stuur
D1 Snapoff naaf
Domo trinket
Proper+ pook SK12
Simply Clean freshners
Tegiwa Harness bar
Wink spiegel
Password:JDM Shift Boot
ICE
Pioneer AVIC-F320BT
Polk audio speakers (OEM vervanging)
Performance
Buddy Club Shortshifter
Stoptech schijven + blokken voor
Stoptech blokken achter
Stoptech leidingen voor+achter
Tegiwa Brake Stopper
Mini-E
Password:JDM Whale Penis
Edelbrock 4-2-1 spruitstuk
Skunk2 Megapower 60mm uitlaatsysteem
Fidanza D-serie vliegwiel
NGK ZFR6J-11 bougies
OPTION Racing bougiekabels rood
P28 ECU
ESi versnellingsbak
BLOX Racing Stage 1 nokkenas
Skunk2 Pro Series poelies
ACT Sport koppelingset
Hasport aandrijfassen voor en achter
Onderstel
Racing Logic Hyperstreet
Benen 3-punts voor/boven
BLOX Racing swaybar voor en achter
Motor optisch
Motorkap dampers
Password:JDM covers
Password:JDM Radiator Stay rood
Password:JDM Battery Tie Down rood
Password:JDM Oil cap anti theft
Password:JDM Carbon koelplaat
Mishimoto Radiator cap
Tegiwa Hood Spacers rood
A4H VTEC Solenoid cover rood
Motorruim zwart gespoten, buizen gepolijst, kleppendeksel Anodised Red spuiten
Stickers
(http://cache1.bigcartel.com/product_images/39897119/300.jpg)
(http://fatlace.3dcartstores.com/thumbnail.asp?file=assets/images/illheartseafoam_thumbnail.jpg&maxx=0&maxy=145)
(http://i49.tinypic.com/14dd6qc.png)
(http://stickerdump.nl/stickers/5_38e.jpg)
CIVIC embleem rood
HONDA embleem rood (voor+achter)
Wassen
Mequiars Soft Wash Gel
Mequiars Deep Crystal Paint Cleaner Step 1
Mequiars Endurance Tyre Dressing
Mequiars All Metal Polish
Mequiars Deep Crystal Paint Polish Step 2
Mequiars Cleaner Wax Liquid
Mequiars Quick Clay Starter Kit / Smooth Surface Clay Kit
Mequiars Quick Detailer
Mequiars Super Thick Microfibre Washmitt
Mequiars Supreme Shine Microfibre
Mequiars Bucket & Grit Guard
Mequiars Tyre Dressing Applicator Pad
Mequiars Ultra Safe Wheel Brush
Mequiars Water Magnet Drying Towel
Een hele waslijst dus, maar zeker leuk om mee en aan te werken :) Zodra ik iets nieuws heb over de Civic weten jullie het ook! Tot die tijd sparen sparen sparen!
Uitgangspunt (maar dan in de kleur Bayside Blue):
(http://f4.foto.rambler.ru/preview/r/668x445/4e3491ac-ea78-4e5f-976b-eb217d6b488b/IMG_7840.jpg)
mooie plannen maar je weet wat we zeggen over Honda Motorsport he ;) staat in je eigen sing :P
ssst :P
maar dit wordt geen Honda Motorsport uitvoering :P gewoon een die persoonlijker is kwa uiteindelijke afwerking :P
Ik ben benieuwd!
Grote plannen O0
Wat zou er mis zijn met Honmo dan? haha zinnetje is leuk maar klopt dus eigenlijk niet.
Succes met je plannen in ieder geval, misschien zou het slimmer om even te wachten met de meeste dingen totdat je klaar bent met je studie en echt werk hebt gevonden?
Dan hoef je niet krom te liggen voor de kosten en heb je het in een aantal maanden bij elkaar gespaard als je nog thuis woont.
Citaat van: Joery-Joery op 10 april 2012, 20:06:26
Wat zou er mis zijn met Honmo dan? haha zinnetje is leuk maar klopt dus eigenlijk niet.
Succes met je plannen in ieder geval, misschien zou het slimmer om even te wachten met de meeste dingen totdat je klaar bent met je studie en echt werk hebt gevonden?
Dan hoef je niet krom te liggen voor de kosten en heb je het in een aantal maanden bij elkaar gespaard als je nog thuis woont.
NISMO of HOMO :P
en nja, het blijft toch wel kriebelen :) En zoveel lasten heb ik niet :) Als de Civic voor de deur staat begin ik gewoon langzaamaan, maar wel met het meest belangrijkste (veiligheidsfilm, tint, centr. vergrendling, elek. ramen, viper alarm) voor ik aan al het moois begin :) Het moet in het begin een praktische daily zijn waar steeds wat leuks bij kan komen.
Sodeju wat een plannen, ben benieuwd wanneer het zover is :P
Gaaf man! Vind zelf civics ook erg gave bakken. Wie weet wat de toekomst mij nog gaat brengen. Je hebt plannen genoeg zo te lezen, ik blijf dus je topic met veel interesse volgen!
Succes met je zoektocht naar een nette civic! O0